Šis 2.5 AT 4WD (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Universālis, ko Subaru ražoja no 1994 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 221Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2457cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 99mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4600mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2630mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1455mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1710litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Pilnā masa | 1945kg |
| Pašmasa | 1400kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 750km |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.