Šis 3.0 AT 4WD (220 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Sedans, ko Subaru ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 289Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2999cm3 |
| Dzinēja jauda | 220bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4605mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Pašmasa | 1490kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | A few levers and rods |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.