Šis 2.5 MT 4WD (165 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Universālis, ko Subaru ražoja no 2003 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 226Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2457cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 99mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4720mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1470mm |
| Garenbāze | 2670mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1495mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1490mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1649litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 429litre |
| Pašmasa | 1390kg |
| Pilnā masa | 1955kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 206km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 1 070km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.