Šis 2.5 GT E-5AT AWD (265 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Sedans, ko Subaru ražoja no 2009 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1780mm |
| Garums | 4730mm |
| Augstums | 1505mm |
| Garenbāze | 2750mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1530mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 486litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1535mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1542kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 486litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2457cm3 |
| Dzinēja jauda | 265bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 99.5mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 245km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 800km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 17.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.7 litri / 100km |
| Vidējais | 12.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.