Šis 1.2 MT 4WD (54 hp) dzinējs tika uzstādīts E12) Minivens, ko Subaru ražoja no 1993 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 6 |
| Garums | 3525mm |
| Platums | 1415mm |
| Augstums | 1925mm |
| Garenbāze | 1885mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1205mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1210mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2500litre |
| Pašmasa | 1040kg |
| Pilnā masa | 1600kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 2500litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1190cm3 |
| Dzinēja jauda | 54bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 97Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 128km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 660km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Pilsētā | 11.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.