Šis 3.0 AT 4WD (209 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Universālis, ko Subaru ražoja no 1999 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4730mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1545mm |
| Garenbāze | 2670mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1495mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1485mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1649litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 459litre |
| Pašmasa | 1545kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3000cm3 |
| Dzinēja jauda | 209bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 282Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 840km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, On triangular wishbones |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.