Šis 2.5 MT AWD (250 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] Universālis, ko Subaru ražoja no 2006 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1770mm |
| Garums | 4730mm |
| Augstums | 1545mm |
| Garenbāze | 2670mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1495mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 459litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1485mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1649litre |
| Pašmasa | 1550kg |
| Pilnā masa | 2060kg |
| Darba tilpums | 510kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2457cm3 |
| Dzinēja jauda | 250bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 339Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Cilindra diametrs | 99.5mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 680km |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pilsētā | 14.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.