Šis 0.7 MT (46 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Subaru ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 58Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 658cm3 |
| Dzinēja jauda | 46bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 56mm |
| Virzuļa gājiens | 66.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5200RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1575mm |
| Garenbāze | 2310mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1285mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1260mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 770kg |
| Pilnā masa | 1090kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 130km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 32litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Pilsētā | 8.4 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.