Šis 0.7 CVT (64 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Subaru ražoja no 2005 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 3285mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1510mm |
| Garenbāze | 2195mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1295mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1285mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 830kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 658cm3 |
| Dzinēja jauda | 64bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 56mm |
| Virzuļa gājiens | 66mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 103Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.3litre |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Vidējais | 6.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.