Šis 0.7 CVT AWD (54 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Subaru ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1520mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1295mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1285mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 820kg |
| Pilnā masa | 1040kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 658cm3 |
| Dzinēja jauda | 54bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 63Nm |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Maksimālais ātrums | 130km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 600km |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Strut |
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Pilsētā | 8.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.