Šis 3.6 AT AWD (258 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Subaru ražoja no 2008 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4865mm |
| Platums | 1880mm |
| Augstums | 1720mm |
| Garenbāze | 2750mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1580mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1580mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2107litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 525litre |
| Pašmasa | 1908kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3630cm3 |
| Dzinēja jauda | 258bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 207km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 710km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 19.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
| Vidējais | 13.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.