Šis 3.0 AT AWD (250 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Subaru ražoja no 2005 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 297Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2999cm3 |
| Dzinēja jauda | 250bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4822mm |
| Platums | 1878mm |
| Augstums | 1686mm |
| Garenbāze | 2749mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1580mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1578mm |
| Klīrenss | 213mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1063litre |
| Pašmasa | 1885kg |
| Pilnā masa | 1926kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 524litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 710km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.