Šis 0.66 MT (44 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Subaru ražoja no 1992 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 32litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 620km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 138km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16second |
| Darba tilpums | 658cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 44bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 53Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 56mm |
| Virzuļa gājiens | 66mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3295mm |
| Platums | 1395mm |
| Augstums | 1375mm |
| Garenbāze | 2310mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1220mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1200mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 625kg |
| Pilnā masa | 1110kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 105litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 835litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | A few levers and rods |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.2 litri / 100km |
| Vidējais | 7.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.