Šis 1.6 CVT AWD (114 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Subaru ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.7litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.8second |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Degviela | 95 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 1 020km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Pašmasa | 1400kg |
|---|---|
| Klīrenss | 220mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1525mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 310litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1525mm |
| Garenbāze | 2635mm |
| Augstums | 1570mm |
| Garums | 4450mm |
| Platums | 1780mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Opposed |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 150Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Dzinēja jauda | 114bhp |
| Darba tilpums | 1600cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 78.8mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Pilsētā | 11.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.1 litri / 100km |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.