Šis 1.8 AT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Universālis, ko Suzuki ražoja no 2004 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Degviela | 95 RON |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 860km |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.7second |
| Pašmasa | 1190kg |
|---|---|
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1062litre |
| Klīrenss | 150mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1445mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 296litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Augstums | 1550mm |
| Garums | 4230mm |
| Platums | 1720mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Darba tilpums | 1796cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.