Šis 0.8 MT (40 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (3 durvis), ko Suzuki ražoja no 1979 līdz 1984. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3300mm |
| Platums | 1420mm |
| Augstums | 1340mm |
| Garenbāze | 2150mm |
| Pašmasa | 616kg |
| Pilnā masa | 930kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 786cm3 |
| Dzinēja jauda | 40bhp |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 59Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 68.5mm |
| Virzuļa gājiens | 72mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.8m |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 27litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 125km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 21.9second |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.