Šis 1.1 AT (62 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Hečbeks, ko Suzuki ražoja no 1998 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 85Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1061cm3 |
| Dzinēja jauda | 62bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 68mm |
| Virzuļa gājiens | 72mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3495mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1455mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1295mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1290mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 725litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 177litre |
| Pilnā masa | 1165kg |
| Pašmasa | 805kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 740km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 8.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 7.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.