Šis 1.9 TD MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Suzuki ražoja no 1995 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3900mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2380mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1435mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 495litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 210litre |
| Pašmasa | 1030kg |
| Pilnā masa | 1520kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1905cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 135Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2250RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 51litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 1 020km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 10.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.