Šis 0.7 AT (64 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Targa, ko Suzuki ražoja no 1991 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 85Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 657cm3 |
| Dzinēja jauda | 64bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 65mm |
| Virzuļa gājiens | 66mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Targa |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 3295mm |
| Platums | 1395mm |
| Augstums | 1185mm |
| Garenbāze | 2060mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1210mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1210mm |
| Klīrenss | 135mm |
| Pašmasa | 725kg |
| Pilnā masa | 895kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 136km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 560km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.8m |
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Pilsētā | 8.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.5 litri / 100km |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.