Šis 2.7 AT (185 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Crossover 5-doors, ko Suzuki ražoja no 2005 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2736cm3 |
| Dzinēja jauda | 185bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4470mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1695mm |
| Garenbāze | 2640mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1300litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 399litre |
| Pilnā masa | 2010kg |
| Pašmasa | 1670kg |
| Darba tilpums | 340kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 66litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.7second |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 690km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.4 litri / 100km |
| Vidējais | 12.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.