Šis 1.5 MT (109 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (3 durvis), ko Suzuki ražoja no 2000 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3615mm |
| Platums | 1595mm |
| Augstums | 1540mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1405mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 800kg |
| Pilnā masa | 910kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1490cm3 |
| Dzinēja jauda | 109bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 78mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 140Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 41litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 710km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.