Šis 1.5 MT 4WD (99 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hečbeks, ko Suzuki ražoja no 2003 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 41litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 670km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Darba tilpums | 1490cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 99bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 900RPM |
| Maksimālais griezes moments | 133Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3770mm |
| Platums | 1605mm |
| Augstums | 1565mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1410mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Pašmasa | 975kg |
| Pilnā masa | 1470kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 236litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 526litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 8.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.