Šis 1.3 MT 4WD (85 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [2-й Restyling] Apvidus auto, ko Suzuki ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 3665mm |
| Platums | 1600mm |
| Augstums | 1705mm |
| Garenbāze | 2250mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1355mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1365mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Pašmasa | 1060kg |
| Pilnā masa | 1420kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1328cm3 |
| Dzinēja jauda | 85bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 69.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 110Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.1second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 650km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Pilsētā | 11.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.