Šis 2.4 MT (178 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Suzuki ražoja no 2010 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4650mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1480mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 461litre |
| Pašmasa | 1490kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 461litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2393cm3 |
| Dzinēja jauda | 178bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 215km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 1 000km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 12.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.