Šis 1.6 MT 4WD (103 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans (4 durvis), ko Suzuki ražoja no 2001 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 144Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1586cm3 |
| Dzinēja jauda | 103bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4350mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1545mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1445mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1195kg |
| Pilnā masa | 1670kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 480litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 480litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 780km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pilsētā | 11 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.