Šis 1.6 AT 4WD (106 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Suzuki ražoja no 2001 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 144Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1586cm3 |
| Dzinēja jauda | 106bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4230mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1550mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1445mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1149litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 279litre |
| Pašmasa | 1230kg |
| Pilnā masa | 1670kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 860km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 10.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.