Šis 1.2 MT (86 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Suzuki ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 920km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Darba tilpums | 1242cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 86bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 114Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3715mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1590mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1040kg |
| Pilnā masa | 1485kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 178litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 573litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.9 litri / 100km |
| Vidējais | 7.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.