Šis 1.3 GTI MT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks (5 durvis), ko Suzuki ražoja no 1986 līdz 1988. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 31litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 550km |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.6second |
| Darba tilpums | 1298cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 108Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 75.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3770mm |
| Platums | 1540mm |
| Augstums | 1350mm |
| Garenbāze | 2340mm |
| Pašmasa | 760kg |
| Pilnā masa | 800kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 7.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.