Šis 1.3 MT (67 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (3 durvis), ko Suzuki ražoja no 1984 līdz 1986. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3580mm |
| Platums | 1540mm |
| Augstums | 1350mm |
| Garenbāze | 2240mm |
| Pašmasa | 690kg |
| Pilnā masa | 800kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1324cm3 |
| Dzinēja jauda | 67bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 104Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3700RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 31litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 780km |
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.7second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.8 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.