Šis 1.0 MT (53 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hečbeks (5 durvis), ko Suzuki ražoja no 1990 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 76Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 993cm3 |
| Dzinēja jauda | 53bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3300RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3845mm |
| Platums | 1590mm |
| Augstums | 1380mm |
| Garenbāze | 2365mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1365mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1340mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 620litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Pašmasa | 750kg |
| Pilnā masa | 1280kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 930km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.9second |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.6m |
| Pilsētā | 8.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.2 litri / 100km |
| Vidējais | 6.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.