Šis 1.2 D MT (69 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Hečbeks (3 durvis), ko Suzuki ražoja no 2004 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1500mm |
| Garums | 3695mm |
| Augstums | 1510mm |
| Garenbāze | 2380mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 213litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 562litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1065kg |
| Pilnā masa | 1105kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1248cm3 |
| Dzinēja jauda | 69bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 69mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 790 to 1 130km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 6.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
| Vidējais | 5.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.