Šis 1.2 MT (94 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Hečbeks (5 durvis), ko Suzuki ražoja no 2010 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1695mm |
| Garums | 3850mm |
| Augstums | 1510mm |
| Garenbāze | 2430mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1490mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 211litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 874litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 960kg |
| Pilnā masa | 1480kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1242cm3 |
| Dzinēja jauda | 94bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 118Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 73mm |
| Virzuļa gājiens | 74.2mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 950km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.6m |
| Pilsētā | 7.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.3 litri / 100km |
| Vidējais | 6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.