Šis 1.6 MT (107 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Suzuki ražoja no 2006 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 145Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1586cm3 |
| Dzinēja jauda | 107bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4115mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1585mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1045litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 270litre |
| Pašmasa | 1165kg |
| Pilnā masa | 1650kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 860km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pilsētā | 10.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.