Šis 1.6 CVT 4WD (117 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hečbeks, ko Suzuki ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4300mm |
| Platums | 1765mm |
| Augstums | 1590mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Pašmasa | 1190kg |
| Pilnā masa | 1740kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1269litre |
| Darba tilpums | 550kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1586cm3 |
| Dzinēja jauda | 117bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 156Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 47litre |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 940km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pilsētā | 8.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.