Šis 1.4 AT 4WD (140 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Apvidus auto, ko Suzuki ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 47litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 940km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Darba tilpums | 1373cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 220Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 4 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 73mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4175mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1610mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 1235kg |
| Pilnā masa | 1730kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 375litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1120litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 7.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.