Šis 1.6 MT (97 hp) dzinējs tika uzstādīts TA Kabriolets, ko Suzuki ražoja no 1988 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 152km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Darba tilpums | 1589cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 132Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3620mm |
| Platums | 1631mm |
| Augstums | 1669mm |
| Garenbāze | 2200mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1400mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Pašmasa | 1080kg |
| Pilnā masa | 1500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 201litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 201litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 11.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.