Šis 1.6 MT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts EL Targa, ko Suzuki ražoja no 1995 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 630km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Darba tilpums | 1590cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 138Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 3710mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1550mm |
| Garenbāze | 2200mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1425mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1100kg |
| Pilnā masa | 1360kg |
| Virsbūves tips | Targa |
| Priekšējā piekare | Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.