Šis 2.4 MT AWD (136 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko TagAZ ražoja no 2011 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 210Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2350cm3 |
| Dzinēja jauda | 136bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4500mm |
| Platums | 1875mm |
| Augstums | 1730mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 207mm |
| Pašmasa | 1810kg |
| Pilnā masa | 2210kg |
| Darba tilpums | 400kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16second |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.5litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Ārpus pilsētas | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 12.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.