Šis 1.5 MT (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko TagAZ ražoja no 2011 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1705mm |
| Garums | 4452mm |
| Augstums | 1480mm |
| Garenbāze | 2610mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1471mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1471mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1125kg |
| Pilnā masa | 1500kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1497cm3 |
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 138Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 650km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 11.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 8.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.