Šis 1.3 MT (chassis) (78 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Board, ko TagAZ ražoja no 2012 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 630km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Darba tilpums | 1298cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 78bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 102Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4390mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1920mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1410mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1350mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 1070kg |
| Pilnā masa | 2230kg |
| Darba tilpums | 1160kg |
| Virsbūves tips | Board |
| Priekšējā piekare | Dependent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.