Šis 2.6 MT (1.6T) (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Board, ko TagAZ ražoja no 2009 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 820km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 110km/h |
| Darba tilpums | 2607cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 239Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900up to 2 400 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 4827mm |
| Platums | 2000mm |
| Augstums | 2450mm |
| Garenbāze | 2515mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1410mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1560mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 1870kg |
| Pilnā masa | 3450kg |
| Darba tilpums | 1600kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1142/628kg |
| Virsbūves tips | Board |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 15.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 11.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.