Šis 3.2 AT 4WD (220 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko TagAZ ražoja no 2008 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4656mm |
| Platums | 1864mm |
| Augstums | 1735mm |
| Garenbāze | 2630mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 195mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1910litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 780litre |
| Pašmasa | 1985kg |
| Pilnā masa | 2520kg |
| Darba tilpums | 535kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3199cm3 |
| Dzinēja jauda | 220bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 89.9mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 307Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 188km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 14.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 16.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 510km |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 24.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16.9 litri / 100km |
| Vidējais | 19.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.