Šis 2.6 D MT 4WD (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Pickup, ko TagAZ ražoja no 2008 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 239Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2607cm3 |
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Cilindra diametrs | 95mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4935mm |
| Platums | 1864mm |
| Augstums | 1760mm |
| Garenbāze | 2755mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Pilnā masa | 2515kg |
| Pašmasa | 1865kg |
| Darba tilpums | 650kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 860km |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 15.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10 litri / 100km |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.