Šis 3.2 AT 4WD (220 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Crossover 3-doors, ko TagAZ ražoja no 2008 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4330mm |
| Platums | 1841mm |
| Augstums | 1840mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 195mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 350litre |
| Pašmasa | 1915kg |
| Pilnā masa | 2515kg |
| Darba tilpums | 600kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3199cm3 |
| Dzinēja jauda | 220bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 89.9mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 307Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 510km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 23.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16.3 litri / 100km |
| Vidējais | 19.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.