Šis 1.6 MT (124 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko TagAZ ražoja no 2009 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 173Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1597cm3 |
| Dzinēja jauda | 124bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 77.5mm |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4514mm |
| Platums | 1746mm |
| Augstums | 1436mm |
| Garenbāze | 2610mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1490mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1490mm |
| Klīrenss | 143.5mm |
| Pašmasa | 1300kg |
| Pilnā masa | 1680kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 343litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 343litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 875/805kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 700 to 1 110km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pilsētā | 10.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.5 litri / 100km |
| Vidējais | 7.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.