Šis 1.9 D MT (68 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Tata ražoja no 1993 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 118Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1948cm3 |
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4625mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1610mm |
| Garenbāze | 2825mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1640kg |
| Pilnā masa | 2100kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 113km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 710km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 13.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.