Šis 1.4 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks, ko Tata ražoja no 2004 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 110Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1405cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3690mm |
| Platums | 1665mm |
| Augstums | 1485mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1255mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1295mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 215litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 215litre |
| Pašmasa | 980kg |
| Pilnā masa | 1380kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 37litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 600km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.2second |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | MacPherson Struts |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.