Šis 1.4 MT (85 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Marina wagon, ko Tata ražoja no 2006 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 120Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1405cm3 |
| Dzinēja jauda | 85bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4158mm |
| Platums | 1625mm |
| Augstums | 1575mm |
| Garenbāze | 2450mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1400mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1380mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1370litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 670litre |
| Pašmasa | 1110kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 690km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.8second |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 10.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.