Šis 1.9 D MT (68 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Tata ražoja no 1996 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 560km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 106km/h |
| Darba tilpums | 1948cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 118Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4450mm |
| Platums | 1765mm |
| Augstums | 2080mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1468mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1700kg |
| Pilnā masa | 2150kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 16.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.