Šis 3.5 MT (168 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Tatra ražoja no 1978 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5025mm |
| Platums | 1800mm |
| Augstums | 1505mm |
| Garenbāze | 3130mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1532mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1532mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Pašmasa | 1670kg |
| Pilnā masa | 2260kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3495cm3 |
| Dzinēja jauda | 168bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 270Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3300RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Priekšējā piekare | Spring strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Tilting lever |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.